Blog

پالتو زنانه با پالتو مردانه چه فرقی دارد؟

by پالتو زنانه - پالتو مردانه - پالتو بچگانه in ژوئن 23, 2019

خصوصیات پالتو

پالتو از جمله مهم ‌ترین عنصر یک استایل زمستانی شیک و البته گرم محسوب می‌شود.   یک پالتو مردانه خوب باید گرم باشد، به لحاظ سایز مناسب باشد. وزن پالتو برای آقایان حداقل 2 کیلو گرم است البته برای آقایانی با اندامی متوسط. پالتوهایی که سنگین ترند دوام بیشتری دارند. پالتو‌های کشمیر اغلب فقط به عنوان نرم‌ترین جنس پالتو مردانه شناخته می‌شوند.
انتخاب اندازه ایده‌آل یک پالتو زنانه به استایل شما بستگی دارد و خانم ها در این مورد آزادی انتخاب بیشتری دارند. خانم ها میتوانند پالتویی را انتخاب کنند که انداره و فیت تنشان باشد یا با پوشیدن بافت زیر پالتو از پوشیدن یک پالتوی آزاد لذت ببرند.

آستین پالتو

آستین‌های پالتو مردانه باید به طور کامل آستین کت و شلوار و پیراهن را بپوشاند و کمی بلندتر به نظر برسند. یعنی زمانیکه دستکش میپوشید نباید از ناحیه مچ سرما را حس کنید.  اما پالتوی زنانه هم میتواند بلند و کشیده و جذب باشد هم کوتاه و گشاد و شما میتوانید با پوشیدن یک بافت جذب زیر پالتو از جذابیت خود لذت ببرید.

پالتو زنانه با پالتو مردانه چه فرقی دارد؟

پالتو زنانه با پالتو مردانه چه فرقی دارد؟

 

 

قد پالتو

و باز در این مورد خانم ها انتخاب گسترده تری دارند. شما میتوانید پالتوی بلند بپوشید و یک استایل کلاسیک داشته باشید وبا یک شال بلند و ضد رنگ پالتوجلوه خاصی به ظاهر خود بدهید. یا یک پالتوی کوتاه و تیپ اسپرت. همچنین این را در نظر داشته باشید که قد پالتو برای خانم ها تماما به سلیقه خودشان بستگی دارد و میتوانند بر اساس قد و وزن خود آن را تغییر دهند.
ازسالیان گذشته قد تمام پالتو‌های مردانه به مچ پا و یا زیر زانو می‌رسند. این نوع پالتو تمام قد انتخاب مورد توجهی در آقایان است، پالتو های بلند مردانه برای طیف وسیعی از اندام‌ها مناسب میباشند. اما امروزه آقایان پالتو‌های روی زانو یا بالاتر را ترجیح می‌دهند.
اما به این نکته توجه داشته باشید که پالتو‌های بلند ظاهر کلاسی تری به استایل شما میدهند. اندازه ایده ‌آل پالتو برای بانوان براساس استایل و اندام متفاوت است اما بهترین و استانداردترین اندازه تا روی زانو است. بسته به نوع پوشش شما این اندازه می‌تواند کمی کوتاه ‌تر یا کمی بلندتر باشد.

همچنین بخوانید: فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست؟

سایز پالتو

سایز پالتو برای آقایان به این بستگی دارد که بخواهند آن را روی کت و شلوار خود بپوشند یا نه. اگر اینطور است باید موقع خرید به این موضوع توجه داشته باشید. اما مردان جوان اغلب ترجیح می‌دهند فیت‌تر باشد.
سایز پالتو برای خانم ها بسیار بستگی به جایی که قرار است بروند دارد. زیرا که اگر قرار است در یک مهمانی دوستانه شرکت کنید میتوانید یک پالتوی ازاد و شیک را بپوشید که در آن احساس راحتی بکنید و یا اگر مهمانی رسمی است از پوشیدن یک پالتوی کلاسیک و جذب و بلند لذت ببرید.

کیفیت پارچه

در خرید پالتو به کیفیت بالای پارچه توجه داشته باشید. بهترین جنس ها برای پالتوزنانه، پارچه های پشمی و فوتر هستند. عمر پالتوی فوتر زنانه بالاست و تا چند سال می‌توانید از این محصول استفاده کنید. پالتو‌های مردانه با کیفیت بالا دارای پارچه تافته اند. پارچه های مصنوعی به سرعت ظاهر خود را از دست میدهند اما پارچه‌های تافته قطعا دوام بیشتری دارند.

 

اگر شما نیز در زمینه تولید و فروش پوشاک فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را در سایت اضافه کنیم  تا کاربران  بهتر بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

اگر در حوزه دیگری کار میکنید ما سایت در حوزه تخصصی کار شما داریم، با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما